O Lenke

Volám sa Lenka a chcem Vám predstaviť jeden úžasný materiál. Budem hovoriť o sebe, o dreve a o tom, čo máme spoločné. Hovoríte si, že drevo dobre poznáte? Iste áno, ale možno nie úplne. Už sme si zvykli pozerať sa na neho len ako na palivo, stavebný materiál alebo nábytok. A pritom v ňom toľko prehliadame!

Drevo je jeden z najdokonalejších materiálov, ktorý ľudstvo poznalo. Z malého semienka vyklíčia najskôr prútik, z neho sa stane kmienok a nakoniec kmeň. Rastie desiatky rokov, rok za rokom sa sčítajú letokruhy, strom silnie. K tomu potrebuje veľa vlahy, slnka a vzduchu. Strom je synonymom života. Kde sú stromy, tam je príroda, radosť, šťastie i krása. Raj pre človeka, ktorého oslovuje šelest stromov, má rád tieň neskorého teplého letného popoludnia v zapadajúcom slnku aj zasneženú krajinu Vianoc.

Keď je strom dosť vysoký a silný, nastáva čas, aby poslúžil inak. Aby poskytol drevo ako materiál, ktorý zahreje, z ktorého sa postaví dom, vyrobí nábytok alebo hračky pre deti. Kov je studený, plast zase neprirodzený, ale drevo je krásne, pevné a príjemné na dotyk. Drevo je pôvabné a hrejivé, tak ako ľudské telo. Rozdáva lásku, dobro i pokoj, a to máme spoločné. Želám si zachovať svoju prirodzenú krásu, túžim byť hýčkaná a zaslúžim si kvalitnú starostlivosť. Chcem sa páčiť, a preto o seba starám. Používam kozmetiku dreva, pretože drevo je mojou podstatou. Tou pravou kozmetikou, čo poznám, je Lignofix.

Lignofix ma dokonale chráni pred stárnutím, škodcami, nebezpečnými UV lúčmi a vodou. Moje telo vydrží vďaka kozmetike dreva dlhšie hebké, pevné a stále dokonalé. Starajte sa mnou o drevo, ktoré máte doma, zaslúži si to! Drevo spracované ľudskou rukou a ošetrené produkty Lignofix zachová svoju prirodzenú krásu po dlhú dobu. Vďaka tomu aj viac stromov zostane v lesoch, medzi lúkami a na poliach, aby robili domov zvieratám a nám ľuďom poskytovali radosť z prírody.

Chrániť drevo mojej kozmetikou sa oplatí.

Lignofix - kozmetika dreva.  

 

"Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o prípravku ".